בניית פרגולות

מהי פרגולה ?
פרגולה – (בעברית מצללה) סככה מעץ, מתכת, בטון או כל חומר אחר, למטרת הגנה בפני שמש ו\או גשם, או לצורך מטרות עיצוביות. הפרגולה ממוקמת במרפסות,גגות וחצרות בתים. בדרך כלל הפרגולה מעוגנת לקיר הבית ובצידה השני קורות תומכות, אך לעיתים הפרגולה היא מבנה עצמאי שנשען על ארבע קורות תומכות.

עצטרובל מספקת שירותי תכנון, ביצוע והקמה של מגוון פתרונות קירוי כגון: פרגולות מבוססות עץ, פרגולות עץ אורן,פרגולות מעץ גושני,פרגולות ברזל או אלומיניום המשלבות את מיטב החומרים המובילים הקיימים בשוק הבניה.

בנייה ועיצוב פרגולות עץ היא נישה יוקרתית בעיצוב הבית, שברוב המקרים דורשת מקצוענות רבה. בנייה של פרגולה מעץ משווה לבית מראה יוקרתי כפרי וחמים.
פרגולת עץ היא השילוב המנצח בין יופי טבעי לבין פתרון פרקטי שנותן צל והגנה בפני גשם.

בבניית פרגולה חשוב מאוד התכנון הראשוני, אך לא פחות חשובה רמת הביצוע של התכנון. בדרך כלל מטרתה הפונקציונלית של הפרגולה היא להיות מחסה חיצוני בפני שמש וגשם לדירי הבית, לחפצים ולרכב. על הפרגולה להיות יציבה וחזקה ובמידות הנכונות. בנוסף לכך לפרגולה גם מטרות עיצוביות שניתן להגיע אליהן באמצעות תכנון נכון ורמת בנייה וגימור גבוהים.

ישנם סוגים וסגנונות רבים של פרגולות עץ בינהם פרגולות עץ אורן, פרגולות עץ אשוח, פרגולות עץ גושני,  ועוד. לכל סגנון בניית פרגולות היתרונות והחסרונות שלו ההחלטה לגבי סוג הפרגולה המתאים תתקבל בהתאם למטרות העיצוב והמטרות הפונקציונליות שאנו מעונינים להשיג ע"י בניית הפרגולה.

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות