גדרות עץ – פתרון יפה וטבעי לתיחום הגינה

בניית גדרות עץ סביב הגינה היא דרך יפה וטבעית לתיחום השטח שבבעלותכם, וליצירת אזור אינטימי בו תוכלו לעשות כל העולה על דעתכם ללא הפרעות של עוברי אורח. במצב הביטחוני הרגיש בו אנו חיים, בניית גדר סביב הגינה תורמת לתחושת הביטחון בתוך הבית. אם בבעלותכם כלב שאתם רוצים לשחרר בגינה בניית גדר חיונית ואף הכרחית. גדר עץ משתלבת בצורה טבעית והומוגנית בתוך נוף הצמחייה שבגינה, וגם יוצרת חיץ יפה למראה כלפי הרחוב. למרות המראה העדין והיפה של גדרות עץ, גדרות עץ הבנויות היטב חזקות ויציבות לפחות כמו כל גדר הבנויה מחומר אחר. אם בניתם כבר בגינה פרגולת עץ או דק מעץ, תיחום הגינה בגדר עץ הוא ההמשך הטבעי ליצירת מראה הומוגני לשטח הגינה. מבחינת היתר לבניית גדר , כל עוד הגדר היא בתחום השטח שבבעלותכם, אין צורך בהיתר מיוחד לבניית הגדר.

בניית גדר עץ נחשבת זולה יותר ביחס לבניית גדר מתכת או בטון, בשל מחירי החומרים וקלות העבודה עם עץ, אך העץ רגיש יחסית לפגעי מזג אוויר, ויש לצפותו בצבע שמן אטום למים אחת לשנה. בבניית גדר העץ יש לקחת בחשבון את סוג העץ ממנו אנו בונים את הגדר, את תכונותיו ואת יתרונותיו וחסרונותיו. חשוב לבדוק שהעץ עבר תהליך איטום למים להגנה בפני רטיבות, ריקבון, חרקים ומזיקים שונים. כך נוכל לדעת שהעץ יחזיק שנים רבות ולא יסבול מסדקים ועקמומיות.
כאמור,ניתן לבנות גדרות עץ מסוגי עץ שונים, כאשר העץ הנפוץ ביותר בארץ לגדרות עץ הוא עץ אורן, שהוא עץ איכותי, יפה למראה, נוח מאוד לעבודה וניתן להשיגו במחיר זול יחסית. גם בניית גדרות עץ איפאה די שכיחה. גדרות עץ איפאה הן יותר חזקות ובמראה יותר יוקרתי, אך עץ האיפאה יותר יקר והעבודה עם העץ דורשת מאמץ רב יותר. כהמשך טבעי לגדר העץ כדאי לבנות את שער הכניסה ואת השער החשמלי לכניסת רכב מעץ.

תכנון ועיצוב גדר העץ נעשה תוך כדי התחשבות בעיצוב הגינה,עיצוב הבית, כיוונו ומיקומו הגאוגרפי של הבית, מיקום הבתים השכנים ומיקום הרחוב והכביש.
ישנם סגנונות שונים ומגוונים בהם ניתן לעצב גדרות עץ בהם: גדרות עץ במראה כפרי חם, גדרות עץ במראה מודרני, גדרות עץ משולבות בבמבוק, מתכת או בטון,
גדרות עץ בגווני עץ טבעים או גדרות עץ צבועים בגוונים שמותאמים לגווניו של הבית.

כאשר בוחרים בעל מקצוע לבניית גדר עץ, כדאי לבחור בחברה ותיקה ומנוסה בבניית גדרות עץ, כדי שהתכנון והעבודה יהיו מקצועיים וללא פשרות שעלולות לעלות ביוקר חברת עצטרובל בעלת מוניטין וותק של שנים רבות בבניית גדרות עץ. אנו מספקים פתרונות בניה עבור תכנון, ביצוע והספקה של מגוון רחב של גדרות, שערים ותיחום חללי חוץ. הפרויקטים משלבים חיפויים דקורטיביים וחומרים שונים, ביניהם: עץ, ברזל, אלומיניום, זכוכית וכן מגוון חומרים טבעיים נוספים.

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות