עצטרובל – סוככים וסגירות חורף

מהן סגירות חורף ?
סגירות חורף הן איטום של חלקים חשופים בפני גשם באמצעות חומרים שונים כגון יריעות פלסטיות מסוגים שונים, זכוכית, עץ ועוד..
סגירת החורף מתבצעת ע"י בניית שלד עץ או מתכת הצבוע בצבע נגד חלודה לפי הגודל הנדרש, כאשר השלד מכוסה בחומרי איטום נגד גשם. בבניית השלד נלקחים בחשבון הפתחים לדלתות ולחלונות .

סגירות חורף לבתי קפה ומסעדות:
רוב סגירות החורף בארץ מתבצעות בבתי קפה ומסעדות. סגירת חורף בעסק מזון היא למעשה הפתרון האידאלי ליצירת מקום ישיבה חיצוני חמים ונעים לימי החורף הקרים, כך שהלקוחות היושבים בפנים יוכלו להנות מאווירה מוגנת ונעימה תוך כדי מבט על הרחוב. סגירת החורף נתפרת במידה מדויקת ויחודית לכל עסק לפי צורת המבנה, גודלו ועיצובו היחודי. ניתן לשלב לוגו של העסק או כל כיתוב אחר על היריעות של סגירת החורף. סגירות החורף נחשבות זולות ביחס לסגירות קבועות לכן עסקים רבים בוחרים בפתרון זה. כמו כן ברגע שהוקמו סגירות החורף קל להסירן או לקפלן בקיץ, ולהתקינן מחדש בחורף, דבר היוצר חלל מודולרי משתנה ונוח לבתי עסק.

סגירות חורף לקיץ: יתרון נוסף שיש לסגירות חורף בבתי קפה ומסעדות, הוא שניתן לאטום ולמזג אותן, כך שנוצר חלל חיצוני ממוזג, שקוף ומשקיף אל הרחוב, בו הלקוחות מאוד נהנים לשבת.

סגירות חורף על גג משרדים :
סגירות חורף על גגות משרדים הן מקום נפלא להעביר בו את ההפסקה ואף משמשות כחדרי עישון מוגנים בפני הגשם

אצלנו בעצטרובל תוכלו למצוא מגוון פתרונות לסגירות חורף עבור עסקים, בתי קפה ומסעדות. בין השאר אנו מספקים פתרונות יחודיים של סגירות חורף לבתים ולמשרדים, תוך כדי שימוש בחומרים שונים כגון מבנים שקופים מזכוכית או פלסטיק. ברשותנו נסיון רב וידע רחב בסגירות חורף בבתי עסק ובתים רבים מאוד ברחבי הארץ.

סגירות חורף
דוגמא לסגירת חורף

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות